Česká Republika

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Novou PR manažerkou Teva Pharmaceuticals je Rita Gabrielová

22. 4. 2013

Novou PR manažerkou Teva Pharmaceuticals je Rita Gabrielová

Přední hráč farmaceutického trhu s generickými léčivy nově obsadil pozici PR manažerky v České republice. S platností od 15. dubna 2013 odpovídá za externí i interní komunikaci společnosti včetně CSR aktivit Rita Gabrielová.
Nová PR manažerka přichází s dlouholetými zkušenostmi z public relations a také z novinářské profese. Jako reportérka denního zpravodajství pracovala v letech 1994 – 1998 v televizi Nova na problematice zdravotnictví, sociálních otázek a ekologie, později se věnovala public relations a tématům ekologie (Ministerstvo životního prostředí ČR), internetu (Seznam.cz) nebo bankovnictví (Hypoteční banka).
Rita Gabrielová vystudovala Fakultu sociálních věd UK v Praze, v rámci Evropské unie absolvovala v roce 1992 roční kurz zaměřený na otázky evropské integrace. V oblasti žurnalistiky absolvovala také měsíční stáž na Univerzity of Journalism v Boulderu (Colorado, USA).
„Komunikace farmaceutického trhu stejně jako celého systému zdravotnictví je velmi komplexním tématem a pro mě osobně výzvou, které bych se chtěla na poli společnosti Teva a jejích českých i evropských aktivit věnovat“, říká Rita Gabrielová.
Mezi její koníčky patří rybolov, malá motorová plavidla, bydlení a kulinářství. Je vdaná a má dvě děti.

Kontakty pro média:
Rita Gabrielová
PR Manager
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
GSM: +420 724 329 813
Tel.: +420 251 007 354
www.teva.cz


O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. je přední farmaceutická společnost s celosvětovou působností. Usiluje o zlepšení přístupu pacientů k vysoce kvalitní zdravotní péči vývojem, výrobou a prodejem cenově dostupných generických léčiv, stejně tak inovativních a brandových farmaceutických přípravků a aktivních farmaceutických substancí. Společnost, která má sídlo v Izraeli, je největším světovým výrobcem generických léčiv, jejíž globální portfolio zahrnuje více než 1000 molekul a která má přímé zastoupení ve více než 60 zemích. V rámci brandových léčiv se Teva zaměřuje oblast onemocnění CNS, onkologie, léčbu bolesti, respiračních a ženských onemocnění a na biologické léčivé přípravky. Teva má na 46 000 zaměstnanců po celém světě a v roce 2012 dosáhla tržeb ve výši 20,3 mld. USD.

Důležité informace

Veřejně odborná informační služba Všeobecné obchodní podmínky Hlášení nežádoucích účinků
© Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. 2018 Mapa stránek Web od Studio New Logic: to je rychlá tvorba e-shopu včetně kvalitní SEO optimalizace.