Česká Republika

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Generální ředitel Teva Pharmaceuticals CR byl zvolen do Rady Komory ČISOK

26. 4. 2013

Generální ředitel Teva Pharmaceuticals CR byl zvolen do Rady Komory ČISOK

„Sdílíme nejen byznys, ale i pozoruhodnou historii a ověřené hodnoty,“ říká nový člen Rady Česko-izraelské smíšené obchodní komory Zdeněk Zahradník
Generální ředitel Teva Pharmaceuticals CR byl do Rady Komory jednomyslně zvolen na Valné hromadě ČISOK pořádané dne 24. dubna 2013.

Česko-izraelská smíšená obchodní komora (ČISOK) patří mezi respektované nevládní neziskové organizace v ČR. Její téměř 20letá existence je významnou částí moderních česko-izraelských obchodních a společensko-kulturních vztahů. Komora intenzivně spolupracuje s diplomatickými zastoupeními a exekutivními složkami obou zemí, pravidelně se účastní přípravy odborných a vládních misí.

Pro české obchodní subjekty představuje ČISOK unikátní platformu pro spolupráci a propojení se zahraničními partnery. „S izraelskou stranou sdílíme nejen byznys, ale i pozoruhodnou historii a ověřené hodnoty“, říká Zdeněk Zahradník, generální ředitel Teva Pharmaceuticals CR, který byl na valné hromadě ČISOK zvolen novým členem Rady. V rámci prestižních aktivit Komory je Zdeněk Zahradník také členem Čestného výboru Ceny Arnošta Lustiga. Právě Teva patří k těm českým obchodním společnostem, které mají izraelského vlastníka a díky svému unikátnímu postavení na trhu operují prakticky po celém světě.

Kontakty pro média:
Rita Gabrielová
PR Manager
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
GSM: +420 724 329 813
Tel.: +420 251 007 354
www.teva.cz

Další užitečné odkazy:
www.ciok.cz
www.cenaarnostalustiga.cz


O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. je přední farmaceutická společnost s celosvětovou působností. Usiluje o zlepšení přístupu pacientů k vysoce kvalitní zdravotní péči vývojem, výrobou a prodejem cenově dostupných generických léčiv, stejně tak inovativních a brandových farmaceutických přípravků a aktivních farmaceutických substancí. Společnost, která má sídlo v Izraeli, je největším světovým výrobcem generických léčiv, jejíž globální portfolio zahrnuje více než 1000 molekul a která má přímé zastoupení ve více než 60 zemích. V rámci brandových léčiv se Teva zaměřuje oblast onemocnění CNS, onkologie, léčbu bolesti, respiračních a ženských onemocnění a na biologické léčivé přípravky. Teva má na 46 000 zaměstnanců po celém světě a v roce 2012 dosáhla tržeb ve výši 20,3 mld. USD.

Důležité informace

Veřejně odborná informační služba Všeobecné obchodní podmínky Hlášení nežádoucích účinků
© Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. 2018 Mapa stránek Web od Studio New Logic: to je rychlá tvorba e-shopu včetně kvalitní SEO optimalizace.