Česká Republika

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Prezident a CEO společnosti Teva Pharmaceutical Industries Dr. Jeremy Levin rezignoval

31. 10. 2013

Prezident a CEO společnosti Teva Pharmaceutical Industries Dr. Jeremy Levin rezignoval

Prezident a CEO společnosti Teva Pharmaceutical Industries Dr. Jeremy Levin rezignoval

Na uvolněnou pozici představenstvo firmy jmenovalo s okamžitou platností dosavadního víceprezidenta a finančního ředitele korporace Eyala Desheha.

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE: TEVA) oznamuje, že Prezident a CEO společnosti
Dr. Jeremy Levin rezignoval na svou funkci. Představenstvo firmy jmenovalo na jeho místo prozatímního prezidenta a CEO pana Eyala Desheha. Ten byl doposud víceprezidentem a finančním ředitelem korporace. Současně ve spolupráci s představenstvem společnosti bude iniciovat hledání Levinova řádného nástupce.

Dr. Phillip Frost, předseda představenstva, k tomu říká: “Rád bych jménem představenstva společnosti poděkoval doktoru Jeremy Levinovi za jeho mimořádné nasazení během jeho dvouletého působení v Tevě. Představenstvo i výkonný management velmi usilují o naplnění naší nové strategie, včetně vývoje nových produktů a lékových kombinací, řízení strategických akvizic, formování joint ventures a plánovaného urychlení programu úspory nákladů.”

“Od chvíle, kdy jsem začal pracovat v Tevě, udělala společnost velký obrat ve svém směřování”, říká Dr. Jeremy Levin. “Rád bych popřál celé společnosti a jejím zaměstnancům, kterých si nesmírně vážím, jen samé úspěchy. Současně hledím dopředu a těším se na nové příležitosti, v nichž budu moci dále rozvíjet své zkušenosti a podílet se tak na dalším vývoji farmaceutického průmyslu.”

“Plně důvěřuji schopnostem managementu i zaměstnanců Tevy dosáhnout vytýčených cílů a realizovat naši strategii”, říká Eyal Desheh, který působí v Tevě více jak 12 let, včetně posledních pěti let na pozici Finančního ředitele korporace. “Společně s kolegy v managementu a ve spolupráci s představenstvem společnosti budeme pokračovat v řízení a realizaci naší strategie tak, abychom přinesli slíbený benefit našim pacientům, akcionářům, zákazníkům i zaměstnancům.”

Jak bylo již avizováno v průběhu tohoto měsíce, Teva oznámí své hospodářské výsledky za 3. čtvrtletí a to 31. října 2013.

Kontakty pro média:
Rita Gabrielová
PR Manager
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
GSM: +420 724 329 813
Tel.: +420 251 007 354
www.teva.cz

 


O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. je přední farmaceutická společnost s celosvětovou působností. Usiluje o zlepšení přístupu pacientů k vysoce kvalitní zdravotní péči vývojem, výrobou a prodejem cenově dostupných generických léčiv, stejně tak inovativních a brandových farmaceutických přípravků a aktivních farmaceutických substancí. Společnost, která má sídlo v Izraeli, je největším světovým výrobcem generických léčiv, jejíž globální portfolio zahrnuje více než 1000 molekul a která má přímé zastoupení ve více než 60 zemích. V rámci brandových léčiv se Teva zaměřuje oblast onemocnění CNS, onkologie, léčbu bolesti, respiračních a ženských onemocnění a na biologické léčivé přípravky. Teva má na 46 000 zaměstnanců po celém světě a v roce 2012 dosáhla tržeb ve výši 20,3 mld. USD.

Důležité informace

Veřejně odborná informační služba Všeobecné obchodní podmínky Hlášení nežádoucích účinků
© Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. 2018 Mapa stránek Web od Studio New Logic: to je rychlá tvorba e-shopu včetně kvalitní SEO optimalizace.