Česká Republika

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Zaměstnanci Teva Pharmaceuticals uspořádali pro nemocné děti ve FN Motol zábavné indiánské odpoledne

21. 6. 2013

Zaměstnanci Teva Pharmaceuticals uspořádali pro nemocné děti ve FN Motol zábavné indiánské odpoledne

Zaměstnanci Teva Pharmaceuticals uspořádali pro nemocné děti ve FN Motol zábavné indiánské odpoledne

Zkouška lidských smyslů, ručně vyrobené hračky, indiánské pasy a dřevěné známky, hudební program a především pobyt s nemocnými dětmi v indiánském táboře se stal náplní Teva odpoledne, připraveného zaměstnanci v rámci dobrovolné pomoci a partnerství Indiánských prázdnin

Indiánské prázdniny v největší české nemocnici organizuje již 15. rokem sdružení Klub interaktivního domu. Myšlenkou akce je přenést indiánský tábor za dětmi, které jej nemohou jinak navštívit, přímo do nemocnice a poskytnout zábavu, která dětem ulehčí a zkrátí pobyt v nemocničním prostředí.
Letos poprvé se partnerem Indiánských prázdnin stala Teva Pharmaceuticals, největší světový výrobce generických léčiv. Její zaměstnanci připravili pro děti odpoledne věnované lidským smyslům – zábavnými aktivitami si děti vyzkoušely zrak, sluch, čich, chuť a hmat. Kromě toho si děti mohly vyrobit indiánské tričko nebo namalovat a pojmenovat nejoblíbenější indiánské jídlo. Přestože se středeční teploty venku vyšplhaly na 35 stupňů, děti neváhaly a své nemocniční pokoje opustily na celé odpoledne, aby mohly získat nejen indiánský pas, ale i drobné dárky za splnění všech smyslových disciplín. O hudební doprovod a moderaci se postarala Heidi Janků.

Po skončení programu venku navštívili zaměstnanci Tevy i dětské pacienty na pokojích onkologického oddělení, aby jim nabídli vybrané hry a pasovali je tak do indiánského kmene Motolů.
„Byl to od Tevy neuvěřitelný výkon, všichni byli perfektně připraveni a navíc s programem postaveným přesně pro věk i náladu našich motolských dětí“, říká Aleš Kysela, ředitel sdružení Klub interaktivního domu. „Jsme pyšní na nového partnera a doufáme, že nás bude indiánským táborem provázet i příští rok.“ 
Kromě programu přispěla Teva také finanční částkou, na organizaci indiánského tábora věnovala 100 tisíc korun.

 

Kontakty pro média:
Rita Gabrielová
PR Manager
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
GSM: +420 724 329 813
Tel.: +420 251 007 354
www.teva.cz

 


O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. je přední farmaceutická společnost s celosvětovou působností. Usiluje o zlepšení přístupu pacientů k vysoce kvalitní zdravotní péči vývojem, výrobou a prodejem cenově dostupných generických léčiv, stejně tak inovativních a brandových farmaceutických přípravků a aktivních farmaceutických substancí. Společnost, která má sídlo v Izraeli, je největším světovým výrobcem generických léčiv, jejíž globální portfolio zahrnuje více než 1000 molekul a která má přímé zastoupení ve více než 60 zemích. V rámci brandových léčiv se Teva zaměřuje oblast onemocnění CNS, onkologie, léčbu bolesti, respiračních a ženských onemocnění a na biologické léčivé přípravky. Teva má na 46 000 zaměstnanců po celém světě a v roce 2012 dosáhla tržeb ve výši 20,3 mld. USD.

Důležité informace

Veřejně odborná informační služba Všeobecné obchodní podmínky Hlášení nežádoucích účinků
© Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. 2018 Mapa stránek Web od Studio New Logic: to je rychlá tvorba e-shopu včetně kvalitní SEO optimalizace.