Česká Republika

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Kariéra

Teva Profil a hodnoty

Jsme jednou z největších farmaceutických společností na světě. Naše kořeny sahají hluboko do historie Izraele a díky mnoha generacím zaměstnanců a vedoucích osobností, které přispěly k růstu a k rozvoji naší firmy, jsme nedílnou součástí světového farmaceutického průmyslu i dnes.

V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí nepřetržité farmaceutické výroby v ČR. Díky profesionalitě našich zaměstnanců, vysoce kvalitním produktům i každodenní spolupráci se zdravotnickými odborníky plníme naše závazky vůči pacientům a patříme mezi prvních deset významných hráčů na českém farmaceutickém trhu. Ve společnosti Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. se specializujeme na prodej a marketingovou podporu originálních i generických léčivých přípravků. Více na O společnosti

V celé korporaci Teva vyznáváme účel a hodnoty, které ovlivňují veškerý život ve společnosti a na jejichž dodržování klademe důraz.ZDRAVĚJŠÍ A SPOKOJENĚJŠÍ LIDÉ

Uplatňujeme nový způsob pohledu na lidi: jsme tu nejen kvůli nemoci, ale také kvůli jejich současnému zdraví. Nechceme pouze pomáhat nemocným lidem, aby se cítili lépe, jak jsme dělali doposud, ale budeme také zdravým lidem pomáhat zůstat zdraví. 


Firemní hodnoty

 

SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME

Jsme akceschopní. Žijeme dodržováním termínů a řešením problémů.  Pokud spojíme odhodlání „to společně zvládnout“ s důkladnou spoluprací, plánováním a podporou, dáme vzniknout nové síle. Budeme pracovat efektivněji, najdeme potřebná řešení a společně dosáhneme věci, o kterých jsme si mysleli, že jsou nemožné. Tímto způsobem v Tevě spolupracujeme.

 

URČUJEME SMĚR

Chceme být vždy první a utvářet náš obor. Toto bojovné myšlení z nás dělá Tevu.. Chceme-li si udržet náskok v dynamicky se měnícím prostředí, musíme se odvážit být jiní. Nebojíme se přistupovat k věcem s otevřenou myslí: klademe otázky, identifikujeme příležitosti na nečekaných místech a pronikáme do nových řešení.

 

JSME TVŮRČÍ TAM, KDE NA TOM ZÁLEŽÍ

Soustředíme se na tvořivost tam, kde na ní záleží: všude, kde můžeme zlepšit zdraví a pomoci lidem cítit se lépe. Přestože nejsme tvořiví v oblasti dodržování předpisů nebo kvality našich výrobků, neustále hledáme originální a lepší způsoby, jak vyniknout a najít řešení současných i možných budoucích překážek. Sami zvyšujeme svou laťku a hledáme způsoby, jak jinak poskytovat lidem trvale udržitelnou hodnotu. 

STARÁME SE

Staráme se o udržitelnou zdravotní péči. Staráme se o spokojenost našich pacientů, zlepšujeme podmínky komunit, na které máme vliv a světa, ve kterém žijeme.  A především se staráme o naše lidi po celém světě. Vše začíná u nás samých:  jsme pozorní a ohleduplní k lidem okolo nás a staráme se jeden o druhého. Snažíme se být opravdovými partnery ve vztazích založených na důvěře.  Tím, že děláme věci správně, si získáváme respekt. 


NAŠE RODINY NA NÁS MOHOU BÝT HRDÉ 

Jsme hrdí na práci ve společnosti, která zlepšuje zdraví a přispívá k blahobytu lidí. Každý den měníme životy lidí po celém světě.  Jsme odpovědní za dodržování tohoto odkazu, proto musíme uplatňovat nejvyšší etické a morální standardy v každé naší činnosti.   A když na konci pracovního dne jdeme domů a vyprávíme našim rodinám o naší práci a rozhodnutích, víme, že na nás a na Tevu mohou být hrdí. V Tevě vždy jednáme čestně a poctivě.
 

image
Tisk

Důležité informace

Veřejně odborná informační služba Všeobecné obchodní podmínky Hlášení nežádoucích účinků
© Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. 2018 Mapa stránek Web od Studio New Logic: to je rychlá tvorba e-shopu včetně kvalitní SEO optimalizace.