Česká Republika

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Kariéra

Volné pozice

Koho hledáme?

Abychom mohli dostát našim hodnotám a plnit náročné pracovní cíle, hledáme zodpovědné profesionály schopné týmové práce, výrazné osobnosti, kreativní a komunikativní jedince, kteří jsou oddaní své práci a loajální ke svému zaměstnavateli.

Proč pracovat právě v naší společnosti? Co Vám můžeme nabídnout?

Průběh výběrového řízení

Pokud se chcete ucházet o místo v naší společnosti, podívejte se do nabídky „Volné pozice“. Zde naleznete aktuálně neobsazené pozice, na které hledáme nové kolegy a kolegyně. Pokud Vás nějaká pozice zaujme a splňujete základní požadavky specifikované v inzerátu, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení stisknutím tlačítka „Odpovědět“. Vyplněním krátkého formuláře a přiložením životopisu, příp. dalších příloh, budete zařazeni do výběrového řízení. Během 14 dnů pak od nás obdržíte mailem nebo telefonicky odpověď.

Pokud budete zařazeni do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat s termínem osobního pohovoru či assessment centra.

Výběrové řízení je několika kolové a většinu z nich realizujeme v časovém horizontu 3-4 týdnů. Pokud se jedná o specializovanou pozici, může být toto období samozřejmě delší.

Výsledky výběrového řízení se dozvíte vždy a to buď emailem, nebo telefonicky.

Spojte se s námi

Důležité informace

Veřejně odborná informační služba Všeobecné obchodní podmínky Hlášení nežádoucích účinků
© Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. 2018 Mapa stránek Web od Studio New Logic: to je rychlá tvorba e-shopu včetně kvalitní SEO optimalizace.