Česká Republika

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Podporujeme

Podporujeme

Společenská odpovědnost

Společnost Teva jako největší světový výrobce generických léčiv přijímá odpovědnost nejen za kvalitu a dodávku svých vysoce kvalitních produktů pacientům a lékařům po celém světě, ale chce být partnerem i pro ty organizace, které sdružují zdravotně postižené nebo jinak znevýhodněné osoby. Starost o ohrožené skupiny lidí, zájem o řešení jejich zdravotního nebo sociálního problému a respekt k základním životním hodnotám je tím důvodem, proč Teva na celém světě pomáhá a podporuje.

Pravidla CSR společnosti Teva

O pomoc naší společnosti mohou požádat všechny neziskové organizace, jejichž projekty se zaměřují na pomoc zdravotně postiženým, dlouhodobě nemocným, sociálně znevýhodněným nebo jinak ohroženým pacientům a jejich rodinám. Rádi podpoříme ty projekty, které jsou transparentní, veřejně komunikované a za nimiž stojí profesionální pracovníci neziskové sféry nebo zdravotníci.


Podporujeme projekty lokální, které pomáhají zlepšovat kvalitu života pacientů nebo které mohou řešit zdravotní a společenskou situaci pacientských skupin. Podporujeme také nezisková zdravotnická zařízení, která nahrazují či kompenzují pomoc státu. S ohledem na možný střet zájmů společnost Teva nepodporuje individuální žádosti fyzických osob.


O dar mohou požádat pouze neziskové organizace např. neziskové spolky, nadace nebo korporace se statusem veřejné prospěšnosti, nezisková zdravotnická zařízení nebo církevní právnické osoby působící na území České republiky


 

 

 

 

 

 

 

 

 

image image image image image image
Tisk

Důležité informace

Veřejně odborná informační služba Všeobecné obchodní podmínky Hlášení nežádoucích účinků
© Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. 2018 Mapa stránek Web od Studio New Logic: to je rychlá tvorba e-shopu včetně kvalitní SEO optimalizace.