Česká Republika

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Tiskové zprávy

Informace pro média

3. 11. 2015

Výsledky společnosti Teva za třetí čtvrtletí 2015

Společnost Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE a TASE: TEVA) oznámuje výsledky za čtvrtletí ke dni 30. září 2015.

 • Celkové výnosy 4,8 mld. $ - ve srovnání se třetím čtvrtletím roku 2014 znamenají pokles o 5 %. Po vyloučení kurzového dopadu představuje tento výsledek nárůst o 3 %.
 • Celkové výnosy za prvních devět měsíců roku 2015 činily 14,8 mld. $ - ve srovnání s prvními devíti měsíci roku 2014 znamenají pokles o 2 %. Při vyjádření v místní měně znamná tento výsledek nárůst o 5 %.
 • Provozní zisk 1,6 mld. $, což představuje nárůst o 2 % ve srovnání se třetím čtvrtletím roku 2014.
 • Čistý zisk 1,2 mld. $, což představuje vzrůst o 1 %.
 • Čtvrtletní zisk na akcii 1,35 $, což představuje nárůst o 2 %;
 • Zisk na akcii za prvních devět měsíců roku 2015 dosáhl 4,14 $, což je navýšení o 9 % v porovnání s 3,82 $ v prvních devíti měsících roku 2014.
 • Čtvrtletní EBITDA 1,7 mld. $, což je navýšení o 2 % v porovnání se třetím čtvrtletím roku 2014.
 • Silný provozní cash flow ve výši 1,1 mld. $, a to navzdory výdajům ve výši přibližně 1,0 mld. $ spojenými s vypořádáním Modafinilu. Volné hotovostní prostředky ve výši 1,0 mld. $.
 • Fluktuace měnových kurzů snížila příjmy společnosti o 371 mil. $ a snížil také provozní zisk o 72 milionů $.
 • Rostoucí očekávání výnosu na akcii pro celý rok 2015 je 5,40–5,45 $ z 5,15 až 5,40 $.

„Pro naši společnost to bylo další transformační čtvrtletí, zatímco nadále plníme všechny naše finanční, provozní i strategické cíle. Soustředíme naše úsilí na projednávanou akvizici společnosti Actavis Generics a akvizici společnosti Rimsa, přitom posilujeme naši pipeline v oblasti speciálních léčiv, zejména ty ve finální fázi, a dále rozvíjíme náš obchodní model, abychom společnost Teva dostali do pozice dlouhodobého a udržitelného růstu,“ říká Erez Vigodman, prezident a generální ředitel společnosti Teva.

„Tímto jsme učinili zásadní kroky směrem k výrazné změně Tevy při zdůraznění naší jedinečnosti, díky níž můžeme lépe sloužit pacientům a poskytovat významnou hodnotu všem dalším zainteresovaným osobám. S potěšením oznamujeme, že jsme zvýšili očekávaný výnos na akcii pro celý rok 2015 na 5,40–5,45 z 5,15–5,40 $, což dále podporuje naši stávající víru v sílu naší společnosti a pokračující dynamiku růstu do roku 2016.“

Více informací naleznete v originálu tiskové zprávy zde: http://www.tevapharm.com/news/teva_reports_third_quarter_2015_results_10_15.aspx

Skrýt detail
31. 8. 2015

Změna ve vedení Teva Pharmaceuticals CR a SR

Přední  farmaceutickou společnost a lídra na trhu generických léků povede od 1. září 2015 Juan Carlos Conde, manažer s mnohaletou zkušeností  s generickým portfoliem Tevy ve Španělsku.

 

Dosavadní generální ředitel společnosti MUDr. Zdeněk Zahradník se rozhodl pro změnu ve svém profesním životě. Z čela firmy odchází po mnohaletém úspěšném působení na trzích v České republice i v zahraničí. Kromě práce ve vedení Tevy po dvě funkční období reprezentoval Českou asociaci  farmaceutických firem v roli předsedy představenstva. 

 

“Zdeněk Zahradnik byl pro nás vždy příkladem profesionála, prokazujícího vůdčí schopnosti i odvahu,” říká Michal Nitka, General Manager of Poland/CEE cluster, Teva.

 

Juan Carlos Conde přichází do České republiky ze Španělska, kde působil ve vysoké manažerské pozici  Teva Pharmaceuticals v Madridu. Jeho profesionální začátky v Tevě jsou spojeny s Teva Europe, kde se věnoval generickému portfoliu Tevy a jeho prezentaci na evropských trzích. Poté se přesunul do Španělska, kde řídil rozvoj obchodních příležitostí Tevy na místním trhu. V tomto období se Teva stala lídrem trhu.

 

“Jsem přesvědčený o tom, že budeme úspěšně pokračovat v implementaci dosavadní obchodní strategie a v dosahování vynikajících výsledků jak v České republice, tak na Slovensku,” doplňuje Michal Nitka.

 

Juan Carlos Conde je ženatý a prostřednictvím manželky, původem z ČR, má přímou vazbu na české prostředí. Má tříletého syna, mezi jeho koníčky patří hudba, knihy a lyžování.

 

Juan Carlos Conde v současnosti přebírá agendu od MUDr. Zdeňka Zahradníka a své role v České republice a na Slovensku se ujme od 1. září 2015.

 

 

Kontakty pro média:
Rita Gabrielová
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
Sr Dir Corp Communications Poland & CEE 
GSM: +420 724 329 813
Tel.: +420 251 007 354 

www.teva.cz


O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. je přední farmaceutická společnost s celosvětovou působností. Usiluje o zlepšení přístupu pacientů k vysoce kvalitní zdravotní péči vývojem, výrobou a prodejem cenově dostupných generických léčiv, stejně tak inovativních a brandových farmaceutických přípravků a aktivních farmaceutických substancí. Společnost, která má sídlo v Izraeli, je největším světovým výrobcem generických léčiv, jejíž globální portfolio zahrnuje více než 1000 molekul a která má přímé zastoupení ve více než 60 zemích. V rámci brandových léčiv se Teva zaměřuje oblast onemocnění CNS, onkologie, léčbu bolesti, respiračních a ženských onemocnění a na biologické léčivé přípravky. Teva má na 45 000 zaměstnanců po celém světě a v roce 2013 dosáhla tržeb ve výši 20,3 mld. USD.

 

Skrýt detail
9. 4. 2015

Stanovisko ke stahování přípravku JOX 1X30ML a Stopangin 1X30ML z úrovně zdravotnických zařízení

Společnost Teva Pharmaceuticals CR, která na český trh dodává přípravky JOX 1X30ML a Stopangin 1X30ML preventivně přistupuje ke stažení vybraných šarží těchto dvou přípravků, určených k dezinfekci ústní dutiny při zánětlivých onemocněních. Důvodem opatření je starší verze plastového aplikátoru, nahrazená v současné době modernějším provedením.

“Přestože starší verze aplikátoru byla zcela funkční, chceme vyloučit nesprávnou manipulaci s ním a proto stahujeme vybrané šarže, v nichž se starší verze aplikátoru ještě vyskytuje ”, říká Rita Gabrielová, tisková mluvčí společnosti Teva Pharmaceuticals CR. “Starší aplikátory jsme v posledních dvou letech nahradili moderními a tak je téměř jisté, že většina zdravotnických zařízení a lékáren už disponuje novými verzemi přípravků Jox i Stopangin,” dodává.

Stahování vybraných šarží přípravků Jox a Stopangin bude probíhat do 30. května 2015.


Kontakty pro média:
Mgr. Rita Gabrielová
Head of Corporate Communications, C&E Europe
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
GSM: +420 724 329 813
Tel.: +420 251 007 354
www.teva.cz


O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. je přední farmaceutická společnost s celosvětovou působností. Usiluje o zlepšení přístupu pacientů k vysoce kvalitní zdravotní péči vývojem, výrobou a prodejem cenově dostupných generických léčiv, stejně tak inovativních a brandových farmaceutických přípravků a aktivních farmaceutických substancí. Společnost, která má sídlo v Izraeli, je největším světovým výrobcem generických léčiv, jejíž globální portfolio zahrnuje více než 1000 molekul a která má přímé zastoupení ve více než 60 zemích. V rámci brandových léčiv se Teva zaměřuje oblast onemocnění CNS, onkologie, léčbu bolesti, respiračních a ženských onemocnění a na biologické léčivé přípravky. Teva má na 46 000 zaměstnanců po celém světě a v roce 2012 dosáhla tržeb ve výši 20,3 mld. USD.

Skrýt detail
8. 4. 2015

Společnost Teva posiluje svou vedoucí pozici v oblasti onemocnění CNS akvizicí společnosti Auspex

Společnost Teva očekává posílení svého portflia v oblasti CNS a vybudování  vedoucí pozice v oblasti pohybových poruch. Akvizice přinese pacientům s těmito onemocněními nové možnosti léčby, akcionářům a dalším zainteresovaným osobám pak zvýšení dlouhodobých tržeb a růst zisku.
 
Transakce v hodnotě  3,2 miliardy dolarů
 
 
Jeruzalém a La Jolla, Kalifornie, 30 března 2015 – Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE a TASE: TEVA) a Auspex Pharmaceuticals, Inc. (Nasdaq: ASPX) oznámily, že uzavřely konečnou dohodu o fúzi, v rámci které společnost Teva nabídne převzetí všech akcií společnosti Auspex v oběhu za 101,00 dolarů za akcii v hotovosti, což představuje celkovou úhradu přibližně 3,2 miliardy dolarů hodnoty společnosti Očekává se, že tato transakce zvýší příjmy a růst zisku společnosti Teva a posílí její hlavní  oblast zájmu, tj. léčbu centrálního nervového systému (CNS), doplněním portfolia inovativních léčiv společnosti Auspex pro pacienty, kteří trpí pohybovými poruchami. Transakce byla jednomyslně schválena představenstvy společností Teva i Auspex a hlavní akcionáři společnosti Auspex uzavřeli dohody o podpoře této transakce.
 
Společnost Auspex je inovativní biofarmaceutická společnost specializující se na aplikaci sloučenin deuteria na známé molekuly k vytvoření inovativních léčiv s vylepšenými profily bezpečnosti a účinnosti. Její hlavní přípravek SD-809 (deutetrabenazin) je vyvíjen pro potenciální léčbu chorey spojené s Huntingtonovou chorobou, tardivní dyskinezí a Tourettovým syndromem, s farmakokinetickým profilem, který umožňuje nižší dávkování vedoucí k příznivému bezpečnostnímu profilu.
 
V roce 2014 ohlásila společnost Auspex pozitivní výsledky klinické studie 3. Fáze s molekulou SD-809 u Huntingtonovy choroby a plánuje do poloviny roku 2015 předložit žádost o schválení nového léku (NDA) u Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA) pro tuto indikaci.

SD-809 bylo uděleno FDA označení „lék na vzácná onemocnění“ pro léčbu Huntingtonovy choroby a společnost Auspex očekává souhlas regulačních orgánů a uvedení na trh pro tuto indikaci v roce 2016 ve Spojených státech. Výsledky studie fáze 3 ARM-TD SD-809 společnosti Auspex, testující SD-809 jako potenciální léčebný prostředek tardivní dyskineze, poruchy, pro kterou nejsou k dispozici žádná schválená léčba, se rovněž očekávají v polovině roku 2015. Další kandidáti zahrnují deuterované verze pirfenidonu pro idiopatickou plicní fibrózu a levodopy pro Parkinsonovu chorobu. Společnost Auspex má ve svém portfoliu patentů dalších 60 molekul.

Výhody této transakce

 • výborná strategická kompatibilita – posílení vedoucí pozice společnosti Teva v oblasti CNS a rozšíření přítomnosti na nedostatečně zajištěném trhu léčiv pro poruchy hybnosti
 • Stávající kapacita a infrastruktura v oblasti CNS společnosti Teva zrychlí potenciál pro SD-809 a další potenciální přípravky společnosti Auspex.
 • Tvorba hodnoty v blízké budoucnosti – očekává se, že SD-809 pro léčbu Huntingtonovy choroby bude schválen a uveden na trh v roce 2016.
 • Silné nové produktové portflio a osvědčená technologie deuteriových přípravků podporuje více platforem pro růst:
  - SD-809 je v současné době ve fázi 3 pro tardivní dyskinezi a fázi 1 pro Tourettův syndrom;
  - SD-560 (deuterovaný pirfenidon) je v současné době ve vývoji pro léčbu idiopatické plicní fibrózy;
  - další kandidáti stanovení pro platformu deuteriové chemie v souladu se strategií společnosti Teva.

 • Zvýšení střednědobého až dlouhodobého horizontu příjmů společnosti Teva a růstu zisku, rentability a rozmanitosti produktů – očekává se, že přispěje ke zvýšení non-GAAP EPS začátkem roku 2017 s následnými významnými přírůstky, a diverzifikuje sortiment originálních léků společnosti Teva.

„Akvizice společnosti Auspex je významným krokem k posílení vedoucí pozice společnosti Teva v CNS a zlepšuje naše postavení v oblasti pohybových poruch, kde ještě nejsou potřeby pacientů zcela uspokojeny. Těšíme se na zrychlení vývoje a komercializaci portfolia společnosti Auspex na základě naší infrastruktury, schopností a silné obchodní a R&D pozice v oblasti CNS. Jak jsme nedávno nastínili, jednou z našich klíčových priorit pro rok 2015 je podpora růstu společnosti Teva ve střednědobém až dlouhodobém horizontu a vytváření hodnoty pro naše akcionáře s rozvíjením obchodních příležitostí, které jsou úzce spjaty s našimi základními terapeutickými oblastmi. Tato transakce představuje první významný krok s ohledem na tento závazek, a očekáváme, že do budoucna budeme v tomto směru pokračovat," řekl Erez Vigodman, prezident a generální ředitel společnosti Teva.
 
„Jsme přesvědčeni, že uplatnění deuteriové platformy známých léčiv společnosti Auspex je velmi slibné v širokém spektru neurologických nemocí a souvisejících poruch hybnosti, včetně Huntingtonovy nemoci, tardivní dyskineze a Tourettova syndromu. Hlavní kandidát společnosti Auspex, SD-809, nabízí výhody ve formě přesvědčivé účinnosti a bezpečnostního profilu, o čemž svědčí impozantní výsledky fáze 3 v léčbě Huntingtonovy choroby, vyhlášené v prosinci 2014,‟ řekl Michael Hayden, MD, Ph.D., prezident globálního výzkumu a vývoje společnosti Teva. „Společnost Teva má dobrou pozici v realizaci potenciálu duševního vlastnictví těchto zkoumaných přípravků s deuterovanou technologií společnosti Auspex, která by mohla představovat významný průlom pro pacienty, kteří často nemají k dispozici léky na dlouhodobé zmírnění příznaků své nemoci."
 
„Společnost Teva se etablovala jako globální lídr se silnou orientací na řízení a komercionalitaci léčby v oblasti onemocnění centrálního nervového systému, " řekl Pratik Shah, Ph.D., prezident a generální ředitel společnosti Auspex. „Je velmi důležité že stejně jako my, i společnost Teva se cítí zavázána vyvíjet a zlepšovat léčbu pro ty pacienty, kteří trpí pohybovými poruchami. Tato transakce posílí poslání společnosti Auspex přinášet inovativní léčbu pro pacienty po celém světě tak rychle a efektivně, jak je to jen možné. Tato transakce také představuje skvělý přínos pro akcionáře a další zainteresované strany společnosti Auspex, protože nejen že potvrzuje naše portfolio léčebných kandidátů, ale zároveň i přináší značnou finanční návratnost. Navíc svěřuje naše programy společnosti, která má zkušenosti a odhodlání poskytovat naši léčbu pacientům, kteří ji nezbytně potřebují."

Další informace k akvizici zde.

O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE a TASE: TEVA) je přední globální farmaceutická společnost, která poskytuje vysoce kvalitní, na pacienta zaměřená řešení zdravotní péče milionům pacientů každý den.
 
Se sídlem v Izraeli je společnost Teva největším světovým výrobcem generických léčiv, využívá své portfolio více než 1000 molekul k výrobě široké škály generických přípravků v téměř každé terapeutické oblasti. V oblasti originálních léků má společnost Teva vedoucí postavení v léčbě poruch centrálního nervového systému včetně bolesti, stejně jako silné portfolio produktů v respirační medicíně. Teva integruje generické a inovativní schopnosti ve svém globálním výzkumném a vývojovém oddělení a vytváří nové způsoby řešení neuspokojených potřeb pacientů tím, že kombinuje schopnosti vývoje léčiv s přístroji, službami a technologií. Čisté výnosy společnosti Teva v roce 2014 činily 20,3 miliardy dolarů. Pro více informací navštivte www.tevapharm.com.

O společnosti Auspex Pharmaceuticals

Auspex Pharmaceuticals je biofarmaceutická společnost zabývající se pozdním klinickým stadiem, věnující se vývoji inovativních léků pro hyperkinetické pohybové poruchy a další vzácná onemocnění. Společnost Auspex využívá svou patentovanou technologii k vytváření patentově chráněných, nových chemických entit ze známých, klinicky ověřených terapií. Hlavní produkt společnosti, SD-809 (deutetrabenazin), je v posledních fázích vývoje pro léčbu chorey spojené s Huntingtonovou chorobou, neurodegenerativní poruchou pohybu, která ovlivňuje poznávání, chování a pohyby. Kromě toho společnost Auspex investuje do výzkumu širokého potenciálu SD-809 pro léčbu jiných pohybových poruch, včetně tardivní dyskineze a tiků spojených s Tourettovým syndromem. Portfolio společnosti rovněž zahrnuje SD-560, který je vyvíjen pro fibrotické onemocnění a SD-1077, který je vyvíjen na Parkinsonovu nemoc. Další informace naleznete na internetových stránkách společnosti www.auspexpharma.com.


Prohlášení „bezpečného přístavu‟ (Safe Harbor Statement) společnosti Teva podle zákona Spojených států amerických o vedení sporů při obchodování s cennými papíry z roku 1995:

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která jsou založena na současných názorech a očekáváních vedení společnosti a zahrnují celou řadu známých i neznámých rizik a nejistot, které by mohly způsobit, že se naše budoucí výsledky, výkony nebo úspěchy budou podstatně lišit od výsledků, výkonů a úspěchů vyjádřených nebo naznačených v takovýchto výhledových prohlášeních. Všechna prohlášení, jiná než prohlášení obsahující historická fakta, jsou prohlášení, která by mohla být považována za výhledová prohlášení, včetně prohlášení o plánované akvizici společnosti Auspex, o očekávaném finančním dopadu a výhodách takové akvizice pro společnost Teva a o předpokládaných cílech a dalších očekáváních týkajících se vývoje produktů a klinických studií společnosti Auspex. Důležité faktory, které by mohly způsobit tyto rozdíly nebo k nim přispět, jsou rizika týkající se: možnosti, že transakce se společností Auspex nebude dokončena, včetně důvodu selhání získání minimálních zadávacích podmínek; nejistoty, pokud jde o načasování transakce; možnosti, že námi očekávané přínosy transakce nebudou plně realizovány, nebo může trvat déle, než nastanou oproti očekávání; budoucích výsledků probíhajících nebo pozdějších klinických zkoušek pro kandidáty pro produkty společnosti Auspex včetně SD-809; našich schopností získat povolení od regulačních orgánů a komercializovat kandidáty produktů společnosti Auspex v návaznosti na uzavření a přijetí těchto produktů na trh; naší schopností vyvíjet a uvádět na trh další farmaceutické výrobky; soutěže pro naše inovativní produkty, zejména Copaxone® (včetně konkurence ze strany perorálně podané alternativy, jakož i ze strany potenciálních údajných generických ekvivalentů) a naší schopnosti migrovat uživatele na našich 40 mg/ml verzí; možnosti významných pokut, penále a jiných sankcí a jiných nepříznivých následků vyplývající z našich probíhajících vyšetřování FCPA a souvisejících otázek; naší schopnosti dosahovat očekávaných výsledků úsilí v oblasti výzkumu a vývoje, které jsme investovali do našich zvláštních produktů a dalších produktů; naší schopnosti snížit provozní náklady v rozsahu a ve lhůtě určené naším programem snižování nákladů; naší schopnosti identifikovat a úspěšně se ucházet o vhodné akviziční cíle či licenční možnosti nebo dovršit a začlenit akvizice; rozsahu, v jakém výrobní problémy nebo problémy kontroly kvality poškodí naši pověst kvality výroby a budou na nás uvaleny nákladné sanace; zvýšení vládní kontroly v USA i v Evropě našich smluv týkajících se patentního vypořádání; naší expozice výkyvům a omezením měnových i úvěrových rizik; účinnosti našich patentů, dohod o mlčenlivosti a dalších opatření na ochranu práv duševního vlastnictví našich speciálních léků; účinků reforem v regulaci zdravotnických a farmaceutických cen, úhrad a pokrytí; vládního vyšetřování prodejních a marketingových postupů, zejména pro naše zvláštní farmaceutické výrobky; nepříznivých vlivů politické nebo ekonomické nestability, velkého nepřátelství nebo aktů.

terorismu v našich významných oblastech působnosti na celém světě; přerušení našeho dodavatelského řetězce nebo problémů se systémy informačních technologií, interních nebo třetích stran, které nepříznivě ovlivní naše složité výrobní procesy; významného narušení našich informačních systémů nebo narušení bezpečnosti našich dat; konkurence našich generických přípravků, a to jak ze strany jiných farmaceutických společností, tak i v důsledku zvýšených vládních cenových tlaků; konkurence pro naše speciální farmaceutické firmy v podnicích s více zdroji a schopnostmi; dopadu pokračující konsolidace našich distributorů a zákazníků; snížení příležitostí získat exkluzivitu na americkém trhu významných nových generických léčivých přípravků; potenciálního závazku v USA, Evropě a na dalších trzích pro prodej generických přípravků před konečným řešením neuzavřených patentových sporů; naší potenciální expozice vůči nárokům v důsledku odpovědnosti za výrobek, které nejsou kryty pojištěním; pokud se nepodaří přijmout nebo udržet si klíčové zaměstnance nebo získat další výkonné a manažerské talenty; selhání v souladu s komplexními Medicare a Medicaid zprávami a platebními závazky; významných nákladů v důsledku snížení hodnoty týkající se nehmotného majetku, goodwill a pozemků, budov a zařízení; účinků zvýšení pákového efektu a našeho vyplývajícího spoléhání se na přístup na kapitálové trhy; potenciálně významného zvýšení daňové povinnosti; vlivu na naše celkové efektivní daňové sazby, ukončení nebo vypršení vládních programů nebo daňových výhod nebo změny v našem podnikání; změn v patentových zákonech, které by mohly negativně ovlivnit naši schopnost vyrábět naše výrobky co nejefektivnějším způsobem; rizik pro životní prostředí a dalších faktorů, které jsou zmíněny v naší výroční zprávě na formuláři 20-F za rok končící 31. prosince 2014 a v našich dalších hlášeních, která předkládáme Komisi pro cenné papíry v USA. Výhledová prohlášení se vyjadřují pouze k datu, ke kterému jsou zhotoveny, a nepřebíráme žádnou povinnost aktualizovat nebo revidovat jakékoli prohlášení zaměřené do budoucna, ať už v důsledku nových informací, budoucích událostí ani jinak.

Upozornění týkající se výhledových prohlášení společnosti Auspex

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení. Veškerá prohlášení obsažená v tomto dokumentu, která nepopisují historická fakta, včetně, ale nikoli výhradně, prohlášení týkajících se: navrhované transakce mezi společností Teva a Auspex; očekávaného harmonogramu pro dokončení transakce; strategické a další potenciální výhody transakce. K těmto rizikům a nejistotám patří: možnost, že nebudou splněny určité podmínky uzavírané transakce; že požadované regulační schválení pro tuto transakci nelze získat včas, pokud vůbec; schopnost včas dokončit transakci a možnost, že transakce nebude dokončena a další faktory, které jsou zmíněny ve výroční zprávě společnosti Auspex na formuláři 10-K za rok končící 31. prosince 2014 a v dalších podáních Komisi pro cenné papíry v USA. Společnost Auspex varuje investory, aby nepřikládali značnou důvěru

výhledovým prohlášením obsaženým v této tiskové zprávě. Tato výhledová prohlášení vyjadřují skutečnost pouze k datu tohoto dokumentu a společnost Auspex nemá žádnou povinnost aktualizovat nebo revidovat kterýkoli z těchto výroků.

O nabídce veřejné soutěže

TISKOVÁ ZPRÁVA JE pouze pro informační účely a nepředstavuje nabídku k nákupu či žádost o nabídku na prodej žádné z kmenových akcií společnosti Auspex. NABÍDKA veřejné soutěže popsaná v tomto dokumentu dosud nebyla zahájena.
 
V době, kdy bude nabídka zahájena, podá společnost Teva prohlášení o veřejné nabídce podle časového plánu spolu s Komisí pro cenné papíry (SEC) Spojených států a společnost Auspex podá výzvu/prohlášení doporučení o časovém plánu 14D-9 s ohledem na nabídku veřejné soutěže.
 
Nabídka ke koupi související s dopisem o předání a některými dalšími nabídkovými dokumenty jakož i prohlášení o akvizici, bude bezplatně k dispozici pro všechny akcionáře společnosti Auspex. Prohlášení o vyhlášení veřejné soutěže a prohlášení doporučení bude k dispozici bez poplatku na webových stránkách SEC na http://www.sec.gov. Bezplatná kopie těchto materiálů a některých dalších nabídkových dokumentů bude zaslána akcionářům společnosti Auspex informačním agentem pro nabídky.
 
Akcionáři společnosti Auspex a další investoři by si měli přečíst materiály vztahující se k výběrovému řízení (včetně nabídky ke koupi, SOUVISEJÍCÍho dopisu ze dne předání A DALŠÍch NABÍDKových DOKUMENTů) A prohlášení o doporučení včetně všech dodatků těchto materiálů. TYTO dokumenty obsahují důležité informace, které by měly být PEČLIVĚ přečteny před tím, než bude učiněno rozhodnutí, POKUD JDE O veřejnou nabídku


Další informace a kde je najít

Kromě prohlášení o doporučení společnost Auspex odevzdává SEC roční, čtvrtletní a aktuální zprávy a prohlášení o plné moci a další informace. Veškeré zprávy prohlášení nebo další informace podané společností Auspex si můžete přečíst a kopírovat ve veřejné referenční místnosti v 100 F Street, N.E., Washington, DC 20549.

Kontaktujte prosím SEC na 1-800-SEC-0330 pro další informace o veřejné referenční místnosti. Dokumentace odevzdaná společností Auspex SEC je také k dispozici pro veřejnost ve vyhledávacích službách obchodních dokumentů na webových stránkách SEC http://www.sec.gov.Kontakty pro média:
Mgr. Rita Gabrielová
PR Manager
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
GSM: +420 724 329 813
Tel.: +420 251 007 354
www.teva.cz


O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. je přední farmaceutická společnost s celosvětovou působností. Usiluje o zlepšení přístupu pacientů k vysoce kvalitní zdravotní péči vývojem, výrobou a prodejem cenově dostupných generických léčiv, stejně tak inovativních a brandových farmaceutických přípravků a aktivních farmaceutických substancí. Společnost, která má sídlo v Izraeli, je největším světovým výrobcem generických léčiv, jejíž globální portfolio zahrnuje více než 1000 molekul a která má přímé zastoupení ve více než 60 zemích. V rámci brandových léčiv se Teva zaměřuje oblast onemocnění CNS, onkologie, léčbu bolesti, respiračních a ženských onemocnění a na biologické léčivé přípravky. Teva má na 46 000 zaměstnanců po celém světě a v roce 2012 dosáhla tržeb ve výši 20,3 mld. USD.

Skrýt detail
5. 1. 2015

Korporace Teva má nového předsedu představenstva, stal se jím Prof. Yitzhak Peterburg

Globální jednička generického farmaceutického trhu oznamuje zvolení nového předsedy představenstva. Od 1. ledna 2015 se role předsedy představenstva korporace Teva ujímá Prof. Yitzhak Peterburg.

Prof. Yitzhak Peterburg je stálým členem představenstva společnosti Teva od roku 2012, ještě předtím zde pracoval v letech 2009 – 2010. Ve funkci předsedy představenstva nahrazuje Dr. Phillipa Frosta, který již dříve oznámil svůj úmysl odejít do konce roku 2014 z vedení korporace. Dr. Frost současně oznámil, že již nebude v příštích volbách do představenstva kandidovat na žádnou funkci.

“Výběr nového předsedy představenstva byl extenzívní proces na mezinárodní úrovni. Představenstvo nakonec rozhodlo o zvolení Prof. Yitzhaka Peterburga jako nejvhodnější osobnosti, která má všechny předpoklady pro vedení a realizaci vize společnosti Teva v roli globálního hráče ve farmaceutickém průmyslu”, říká Dr. Frost. “Profesor Peterburg má široké zkušenosti i detailní znalost vnitřního potenciálu Tevy, současně je dlouholetým a zkušeným lídrem v oblasti zdravotnických systémů. Pro transformující se korporaci Teva je tak nejlepší možnou volbou a zárukou úspěšné budoucnosti celé korporace.”
.
„Představenstvo společnosti Teva je velmi vděčné Dr. Phillipu Frostovi za jeho přínosy, zkušenosti i obětavost pro naši korporaci,“ říká Prof. Peterburg. „Osobně jsem velmi poctěn tím, že mohu na jeho místě pokračovat v roli předsedy představenstva. Velmi se těším na úzkou spolupráci se všemi členy představenstva, včetně prezidenta a CEO Tevy pana Ereze Vigodmana. Společně s manažerským týmem budeme pokračovat ve zvyšování hodnoty společnosti Teva pro její akcionáře a v rozšiřování dostupnosti zdravotní péče pro pacienty na celém světě.“

Originál tiskové zprávy včetně profilu Prof. Yitzhaka Peterburga najdete zde

Kontakty pro média:
Mgr. Rita Gabrielová
PR Manager
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
GSM: +420 724 329 813
Tel.: +420 251 007 354
www.teva.cz


O společnosti Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. je přední farmaceutická společnost s celosvětovou působností. Usiluje o zlepšení přístupu pacientů k vysoce kvalitní zdravotní péči vývojem, výrobou a prodejem cenově dostupných generických léčiv, stejně tak inovativních a brandových farmaceutických přípravků a aktivních farmaceutických substancí. Společnost, která má sídlo v Izraeli, je největším světovým výrobcem generických léčiv, jejíž globální portfolio zahrnuje více než 1000 molekul a která má přímé zastoupení ve více než 60 zemích. V rámci brandových léčiv se Teva zaměřuje oblast onemocnění CNS, onkologie, léčbu bolesti, respiračních a ženských onemocnění a na biologické léčivé přípravky. Teva má na 46 000 zaměstnanců po celém světě a v roce 2012 dosáhla tržeb ve výši 20,3 mld. USD.

Skrýt detail

Důležité informace

Veřejně odborná informační služba Všeobecné obchodní podmínky Hlášení nežádoucích účinků
© Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. 2018 Mapa stránek Web od Studio New Logic: to je rychlá tvorba e-shopu včetně kvalitní SEO optimalizace.