Usilujeme o to, aby dodávky léků pokračovaly

Jak se situace ohledně COVID-19 po celém světě vyvíjí, usilujeme o nepřerušované poskytování dodávek léků 200 milionům pacientů po celém světě.

Celosvětový nouzový stav související s COVID-19 narušuje rodiny, práci i společenský život mnoha lidí po celém světě.

Ve společnosti Teva tvrdě pracujeme na tom, abychom zachovali dodávky léků pacientům a zdravotnickým systémům. Tisíce našich kolegů upravily způsob, jakým pracují, aby mohly i nadále odvádět zásadní práci na našich výrobních linkách, skladech a distribučních sítích.

Zde je několik příkladů z pracovišť Teva po celém světě. Více příkladů a nejnovější zprávy si můžete prohlédnout na účtu LinkedIn společnosti Teva.

Zachování dodávek léků

Jeden z deseti předpisů na generické léky v USA obsahuje produkt Teva 01. Aby bylo možné vyhovět poptávce, týmy v celé zemi usilovně pracují na tom, aby bylo možné udržet chod dodavatelského řetězce a výrobních linek. Sklad Teva v Pennsylvánii například přijímá více než 40 milionů jednotek měsíčně a expeduje více než 25 milionů jednotek měsíčně. Tým v současné době včas doručuje více než 99 %!

V Evropě se poptávka od distributorů výrazně zvýšila s tím, jak se koronavirus začal šířit kontinentem.

V březnu bylo zákazníkům v Německu a Rakousku doručeno 15 000 palet obsahujících 30 miliónů balení léků. Sklady a distribuční týmy v těchto dvou zemích reagovaly na zdvojnásobení objednávek tím, že upravily vzorce směn. Lidé se ochotně vrátili předčasně z dovolených a nováčci i manažeři na sebe vzali další povinnosti.

V Chorvatsku dokonce ani zemětřesení nezabránilo týmu ve výrobě kriticky důležitých léků. Podle Robert Frankovice, provozního ředitele, se „výroba nezastavila – pacienti, kteří potřebují naše výrobky, jsou naší prioritou.“ Výrobní linky byly opraveny a reaktivovány v rekordním čase a velmi potřebná antiseptická látka byla schválena pro místní použití – část se věnuje místním krizovým a zdravotnickým střediskům na boj proti COVID-19.

V Rakousku naši řidiči nákladních vozidel i nadále nepřetržitě pracují, aby se léky dostaly do určených lokalit. Gerhard Riek například i nadále hraje důležitou roli při dodávání léků navzdory velkému rozšíření koronaviru v některých částech země. Řidiči dostávají rukavice, roušky a ochranné obleky, které pomáhají chránit jejich bezpečnost. Kontakt s ostatními se také významně omezil díky tomu, že veškerá dokumentace se zpracovává online a nakládání provádí jen jedna osoba.

V Jižní Americe tým Teva v Chile vynaložil velké úsilí, aby se zachoval provoz a uspokojily se potřeby pacientů, kteří očekávají, že dostanou své léky. Vedoucí výroby Paola Garrido řekla: „Jsem hrdá na to, jak můj tým pracuje, jak si všímají každého detailu, na jejich oddanost a úsilí – v práci i v každodenním a rodinném životě. Všichni jsou oddáni svým každodenním pracovním úkolům, aby se produkty dostaly k našim pacientům včas.“

Spokojenost zaměstnanců

Pohoda zaměstnanců po celém světě je nesmírně důležitá, hlavně v reakci na tuto globální nouzovou situaci. Fungujeme svědomitě a se zaměřením na zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců.

Omezili jsme počet osob v našich zařízeních pouze na ty, které jsou zásadní a nemohou pracovat vzdáleně. Dodržujeme místní doporučení týkající se sociálního distancování a hygienických pokynů, abychom lépe ochránili naše lidi, jejich rodiny a komunity, ve kterých působíme.

Na další kroky, které podnikáme směrem k našim zaměstnancům, a na to, jak řídíme pozitivní dopad vzhledem k pandemii COVID-19, se můžete podívat zde.

Sdílejte tuto stránku na: