Česká republika

Zprávy & Média

Podívejte se, co společnost Teva podniká po celém světě

Hlavní zprávy
Přečtěte si nejnovější zprávy ze společnosti Teva
06/09/2022
Najdôležitejšie udalosti ESG spoločnosti Teva v roku 2021
Ako spoločnosť zameraná na zlepšovanie zdravia pacientov kdekoľvek na svete bol vplyv spoločnosti Teva vždy ústredným prvkom. Toto ožíva prostredníctvom našej stratégie pre spoločenskú zodpovednosť a ekologickú udržateľnosť (ESG), ktorá nás vedie pri minimalizácii nášho vplyvu na planétu, pri zlepšovaní zdravia a rovnosti a pri zasvätení sa kvalite, etike a transparentnosti.
Čtěte více
06/09/2022
Správy o pokroku ESG za rok 2021
Teva zverejňuje správu o pokroku ESG za rok 2021, ktorá predstavuje ďalšiu integráciu ESG do podnikania, robustné ciele a novú štruktúru riadenia ESG
Čtěte více
04/26/2022
Stažení léku AMBROBENE 15MG/5ML SIR 100ML z trhu
Společnost Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. informuje o stažení přípravku AMBROBENE 15MG/5ML SIR 100ML. šarže W17522A z úrovně distribučních společností, zdravotnických zařízení, lékáren a pacientů. Důvodem stažení dotčené šarže léku z trhu je přítomnost cizorodého materiálu v jednom balení léku.
Čtěte více
03/24/2022
TEVA darovala základní léky na podporu ukrajinských uprchlíků
Společnost Teva Pharmaceuticals oznámila darování základních medicínských produktů v hodnotě více než 6,7 milionu USD na akutní terapie v rámci humanitární podpory ukrajinských uprchlíků utíkajících přes hranice.
Čtěte více
Archiv
Archiv tiskových zpráv – výrobní závod
Čtěte více
Archiv tiskových zpráv – Teva pomáhá zachraňovat životy
Společnost Teva Pharmaceuticals CR se zapojila do osvětové kampaně Nebojte se zachránit život
Čtěte více