Přinášíme kvalitní a potřebné informace

Pomáháme pacientům porozumět jejich nemoci

Společnost Teva se dlouhodobě věnuje zvyšování informovanosti pacientů i široké veřejnosti o závažných chronických onemocněních. Podporuje například provoz informačního portálu pro pacienty s roztroušenou sklerózou RS Kompas a podílí se na aktivitách ke Světovému dni roztroušené sklerózy.

RS Kompas

Portál RS Kompas poskytuje zájemcům komplexní, ověřené informace o roztroušené skleróze, možnostech léčby, rehabilitace a o sociálních programech. Přináší pacientům a jejich blízkým inspiraci a praktické rady, jak zvládat každodenní aktivity a žít kvalitní život. Čtenáři zde najdou zajímavé články, brožury, videa, návody na trénink paměti, seznam center léčby roztroušené sklerózy či mapu fyzioterapeutů. Portálem RS Kompas vyjadřuje společnost Teva každodenní podporu všem nemocným roztroušenou sklerózou.

Více zde: www.rskompas.cz

 

Světový den roztroušené sklerózy

Společnost Teva tradičně podporuje aktivity spojené se Světovým dnem roztroušené sklerózy, který každoročně připadá na poslední květnovou středu. Posiluje tak hlas odborníků a pacientů směrem k široké veřejnosti a je součástí diskuze nad důležitými tématy, jako je například těhotenství žen s roztroušenou sklerózou či problematika depresí u pacientů s touto závažnou diagnózou.

Sdílejte tuto stránku na: