Práce ve společnosti Teva

Společně pracujeme na tom, aby se pohoda stala životním stylem. Naším cílem je pomoci vám být co nejlepší v práci i doma. A se širokým spektrem benefitů.

Teva v České republice

Naši lidé jsou naším největším aktivem. Společně pracujeme na tom, aby se pohoda stala životním stylem. Naším cílem je pomoci vám i vaší rodině být co nejlepší v práci i doma.

Komerční jednotka - Teva Pharmaceuticals CR, s.r. o.

Na českém trhu působíme od roku 1997. Jsme součástí světové farmaceutické korporace Teva Pharmaceutical Industries Ltd., založené v Izraeli v roce 1901.

S ročním obratem přesahujícím 2,5 miliardy korun (2017) jsme silnou jedničkou českého generického trhu. Disponujeme produktovým portfoliem s více než 350 léčivými přípravky. Českému zdravotnictví ročně dodáme přes 20 milionů balení léčiv. Sídlíme v Praze a zaměstnáváme kolem 120 lidí.

Zaměstnanci komerční jednotky - Teva Pharmaceuticals CR:

Pružná pracovní doba s možností home office

Noteboook, telefon

Služební vůz nebo příspěvek na dopravu

Příspěvek na stravování

Příspěvek na životní a penzijní pojištění

Benefitní program formou kafetérie

Poukázky na léčebné přípravky

Finanční bonusy při významných životních událostech

Zdravé úterky (ovoce zdarma)

Výrobní závod - Teva Czech Industries, s.r.o.

Teva Czech Industries, s.r.o., (dříve IVAX, Galena) je významným farmaceutickým výrobcem se sídlem v Opavě a více než 135 letou historií. Vyrábí finální lékové formy a účinné farmaceutické látky splňující nejvyšší uznávané standardy kvality. Téměř 70 % své produkce exportuje do desítek zemí celého světa, především do USA, do Ruska a do zemí západní Evropy. Na úspěších společnosti a plnění jejích náročných cílů se podílí přibližně 1 600 zaměstnanců. Společnost je od roku 2006 součástí nadnárodní skupiny Teva, která je jedním z předních farmaceutických subjektů světa.

S hrdostí nabízíme širokou škálu benefitů v oblasti zdraví a životní pohody, finančního zabezpečení a životního stylu, abychom vám i vaší rodině poskytli zdravou rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. To zahrnuje:

  • flexibilní pracovní možnosti tam, kde je lze zařídit
  • podpůrné programy v oblasti zdraví a životní pohody, jež jsou inkluzivní pro všechny naše zaměstnance

Zaměstnanci výrobního závodu Teva Czech Industries:

Závodní stravování

Nadstandartní lékařská péče

Zvýšený nárok na pracovní volno

Systém flexibilních benefitů s využitím kafetérie

Příspěvek na životní a penzijní pojištění

Finanční bonusy při významných životních událostech

Možnost využití rekreačního zařízení Karlov

Podpora optimálního růstu: Profesní rozvoj

Ve společnosti Teva považujeme vůdčí schopnosti za základ celoživotního vzdělávání. Jako vysoce výkonná organizace usilujeme o soustavný rozvoj svých lidí. Nabízíme celou škálu unikátně navržených nástrojů pro vzdělávání a rozvoj i řadu potenciálních zdrojů na podporu vašeho profesního růstu, posilování vůdčích schopností a řízení kariérní dráhy. To zahrnuje nabídky na pracovišti i v online režimu a další příležitosti pro zaměstnance na všech úrovních a ve všech oblastech podnikání.

Školicí středisko

V Opavě máme vlastní školicí středisko. Projekt jeho rekonstrukce byl zahájen v lednu 2009 a ukončen v květnu 2010, provoz nového školicího střediska byl zahájen v září 2010.

Celkové náklady projektu byly 18 030 000 korun bez DPH. Dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj tvořily 40 % z celkových uznatelných nákladů, tedy 7 200 000 korun.

Výukové prostory jsou určeny převážně pro realizaci vzdělávacích a rozvojových aktivit vlastních zaměstnanců společnosti. Probíhají zde školení v oblasti odborného praktického výcviku, jazykové výuky, počítačových dovedností, školení nižšího a středního managementu apod. Realizaci odborného rozvoje zajišťují externí lektoři i zkušení interní lektoři z řad spolupracovníků. Školicí středisko disponuje moderními projekčními a moderačními technikami, simulátory výrobní praxe, laboratorním vybavením a pododně. Má kapacitu 78 míst.

Manažeři jsou rovněž podporováni v tom, aby objevovali své hranice, rostli jako individuality a poznávali nové způsoby práce, které odhalí jejich potenciál pro vytváření prostoru k uskutečňování úžasných věcí. Odpovědnost za profesní rozvoj spočívá na každém jednotlivci, nicméně Teva v mnoha zemích vybízí své zaměstnance k získávání formálních profesních kvalifikací. Tam, kde je to možné, můžeme rovněž poskytnout finanční podporu.

Integrovaná inovace

Je ústředním bodem všeho, co ve společnosti Teva děláme. Abychom zůstali v popředí dění v proměnlivém prostředí, aplikujeme kreativní celostní přístup k vývoji léčiv i k dalším procesům. Od nových molekul a biologických způsobů léčby přes komplex generických léčiv až k digitální integraci a špičkovým výrobním metodám. Navrhujeme dostupná kvalitní léčebná řešení, která odpovídají potřebám pacientů a přispívají k lepšímu životu.

Společenský vliv: Zapojte se

Naše úsilí zlepšovat zdraví je realizováno prostřednictvím různých činností, které usnadňují přístup ke zdravotní péči a přispívají ku prospěchu komunit, v nichž žijeme a pracujeme. Dobrovolnická činnost zaměstnanců je nedílnou součástí naší komunitní strategie. Udržujeme partnerské vztahy s neziskovými organizacemi s rozmanitým zaměřením a programy, které podporují zdraví pacientů.

Připravujeme budoucí odborníky

Myslíme na budoucnost, a proto se podílíme na přípravě našich příštích kolegů a následovníků.