Spojte se s námi

Zásady pro sociální média Teva

Firemní profily pro sociální média jsou řízeny komunikačním oddělením společnosti Teva a používáme je pro sdílení informací o Teva Pharmaceuticals v celosvětovém měřítku i v zemích, kde působíme.

Tyto sociální účty jsou primárně určeny pro diskusi o novinkách, o různých událostech a jejich společenských souvislostech i pro další témata, jako jsou příběhy našich zaměstnanců, pacientů a jejich pečovatelů.  Rádi s vámi komunikujeme prostřednictvím sociálních sítí a těšíme se na intenzivní dialog.

Sociální média nejsou vhodná k diskusi o produktech, o léčbě nebo jejích podmínkách ani pro hlášení nežádoucích nebo vedlejších účinků. Pokud máte konkrétní dotazy ohledně našich produktů nebo služeb, použijte formulář pro odeslání dotazu.

Chcete-li nahlásit nežádoucí nebo vedlejší účinky týkající se některého z našich produktů, kontaktujte nás e-mailem na adrese Safety.Czech@teva.cz. Z našich zásad ochrany osobních údajů v oblasti farmakovigilance zjistíte, jak Teva zajišťuje bezpečnost a soukromí pacientů. Pokud jste se ocitli v ohrožení života, kontaktujte prosím svého lékaře nebo vyhledejte místní lékařskou pohotovost.

Zásady

Vážíme si vašeho zájmu a v případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Snažíme se reagovat co nejrychleji. 

S ohledem na limity sociálních sítí a všeobecná omezení ve farmaceutickém průmyslu mohou být naše odpovědi stručné. Bude-li to možné, pokusíme se vás nasměrovat na další relevantní informace. Globální sociální profily společnosti Teva jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 pravidelně monitorovány a aktualizovány. V případě naléhavých otázek nebo problémů kontaktujte prosím zákaznický servis společnosti Teva ve vaší zemi nebo zadejte dotaz na našich webových stránkách.

Sociální sítě mohou být čas od času nedostupné a my nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za nedostatečné služby v důsledku prostojů platformy.

Při komunikaci se společností Teva prostřednictvím sociálních sítích doporučujeme, abyste byli ohleduplní a zdvořilí; vyhněte se sdílení podvodného, osobně identifikovatelného nebo důvěrného obsahu. Nebudeme reagovat na vulgární příspěvky, znevažující, hanlivé nebo urážlivé připomínky nebo témata nesouvisející se společností Teva.

Odmítnutí odpovědnosti

Nebudeme sdílet konkrétní informace o našich produktech nebo léčbě na našich profilech sociálních médií, pokud nebudou iniciovány a schváleny společností Teva. Informace o produktech naleznete zde.
Případné dotazy adresujte na: infoteva@teva.cz 

Nemůžeme komentovat nebo reagovat na problémy týkající se právních a finančních záležitostí, regulačních otázek nebo důvěrných informací o sociálních médiích.

V příspěvcích a tweetech můžeme uvádět odkazy na nezávislé weby třetích stran. Společnost Teva nemá možnost kontrolovat obsah webových stránek třetích stran a nijak neschvaluje, ani nenese odpovědnost za obsah webů třetích stran.

Teva nijak neschvaluje, ani nenese odpovědnost za obsah sociálních účtů, které sledují sociální profily společnosti Teva.

Sdílejte tuto stránku na: