Tým v barvách Teva řádil na palubovce

Benefiční florbalový turnaj

Náš tým se zúčastnil benefičního florbalového turnaje pořádaného již tradičně Sportovním klubem vozíčkářů Praha.

V sobotu 3. listopadu se v Praze Vysočanech uskutečnil již 15. ročník tradičního benefičního turnaje Sportovního klubu vozíčkářů Praha. Sešlo se více než sto účastníků z firemních týmů, vozíčkářů a dalších zájemců o aktivní pohyb.

Těžištěm benefice byl opět florbalový turnaj, ale sportovci i jejich fanoušci se mohli seznámit i s dalšími sporty, a to způsobem, který stírá rozdíly mezi případnými hendikepy. Turnaj ve stolním tenise dal prostor výkonnostním hráčům i amatérům, kteří si vyzkoušeli hru proti vozíčkářům i na vozíku. Orientační závod přilákal dospělé, děti i smíšené skupinky.

Sportovní klub vozíčkářů Praha představil i další sporty, kterým se jeho členové věnují. Potápění, jízdu na handbiku, lyžování i tanec a vše atraktivní formou, aby si účastníci mohli vyzkoušet a osahat všechny speciální pomůcky a promluvit si přímo se sportovci na vozíku.

Pro děti bylo kromě těchto aktivit připraveno také malování, tvoření ve výtvarných dílničkách a skákací hrad.

Celým dnem provázel známý sportovní moderátor Pavel Petr. Akce se aktivně zúčastnil a exhibiční zápas na vozíčku si vyzkoušel i mladý herec Jindřich Žampa nebo Muž roku 2015 Kristian Černík.

Tým Teva se opět zapojil do florbalového turnaje.

Sdílejte tuto stránku na: